5 nejlepších knih osobního rozvoje

Knížky, které doporučuji v tomto článku jsou skvělé pro nastartování osobního rozvoje v různých oblastech. Pokud vám některá z nich chybí, doporučuji si ji pořídit, investice se rozhodně vyplatí.

Pro finanční nezávislost

Robert Kiyosaki s knihou Bohatý táta a chudý táta by měl být v knihovničce každého, kdo pomýšlí na investice a nezávislost. V knize se dočtete jaký je rozdíl mezi tím, co bohatí a chudí učí své děti. „Bohatý táta“ úplně změní vaše přemýšlení o penězích. Uvidíte nové cesty, jak zacházet se svými penězi, aby pracovaly pro vás.

Knihu Bohatý táta a chudý táta si můžete pořídit tady

Pro čistou hlavu

Ivo Toman s jeho knihou Debordelizace hlavy vám pomůže pročistit hlavu tak, aby jste ji neměli zabordelařenou  spoustou nesmyslů. Až si přečtete tuto knihu, zvýší se vaše výkony, dokážete se více soustředit a bude vám to mnohem lépe myslet. Skvělá kniha pro milovníky osobního rozvoje.

Knihu Debordelizace hlavy najdete tady

Pro zvýšení vašich příjmů

Máte problémy s penězi, nebo byste prostě jen chtěli vydělávat mnohem více? Pak si přečtěte knížku Jak myslí milionáři. V knížce se dozvíte, proč někteří lidé mají neustále finanční problémy a jak to udělat, abyste k nim nepatřili i vy.

Knihu Jak myslí milionáři seženete tady

Pro lepší vztah mezi mužem a ženou

Taky jste si všimli, že když vám to doma neklape, ovlivní to i všechny další oblasti vašeho života? Přestanete mít radost ze života, nic vás nebaví, nemůžete se soustředit na práci. Pokud máte doma často nebo opakované problémy, přečtěte si knížku Žena je láska (pouze pro ženy). O tom, jak moc mi změnila život píšu v článku Můžete zachránit vztah, i když je před krachem.

Knihu Žena je láska si pořídíte tady

Pro zdraví a mladistvý vzhled

O zdraví a zdravém životním stylu si můžete přečíst spoustu knížek. Jestli to ale myslíte se svým zdravím opravu vážně, přečtěte si knížku Oprawme se. Zjistíte, že všechny nemoci můžete vyléčit, pokud začnete s léčbou včas a podle zásad této knihy. Tuto knížku doporučuji přečíst a mít preventivně ve své knihovně pro občasné připomenutí. O knížce více píšu v článku Chcete být o 10 let mladší?

Knížku Oprawme se získáte tady >>

Jaká kniha vás nejvíce posunula a způsobila zásadní obrat ve vašem životě?