Už se nemusíte trápit při učení angličtiny

Angličtina online pro samouky? Proč? Nepotřebuju!

Punk ‘s not dead volové“ křičel jsem před čtvrt stoletím s kohoutem na hlavě, v kožené bundě a s kanadami na nohou.

Miloval jsem cizí muziku jako Sex pistols, Dead Kennedys, Ramones, Sham 69 a další a další. Z plna hrdla zpíval rádoby anglicky „Anarchy in the U.K.“, ale přitom jsem všem těm úžasným lidem nerozuměl. Nerozuměl jsem anglicky, protože jsem vyrůstal za totality a tehdy, tehdy byla angličtina zakázaná.

O čem to vlastně zpívali svým anglickým jazykem? Já je uznával jako své idoly a přitom netušil, o čem je řeč. Křičel jsem po ulicích anglické „fakof“ a „šit“, ale o čem to je, jsem doopravdy netušil.

Dnes mě napadá, kolik je takových mladých lidí, kteří poslouchají cizí muziku a ničemu z toho nerozumí. Určitě méně. Za mě byla ještě povinná ruština. Dnes je to všechno jiné. Lepší. Dnešní děti by měly angličtinu zvládat s bravurou a problémy textů písní jim určitě nedělají žádné problémy. Vždyť dnes je maturita z angličtiny povinná.

angličtina online

Proč se děti s angličtinou nechytají?

Proč tedy, když vyjdou tyto „již anglicky vzdělané“ děti do světa, tak se s angličtinou nikde nechytají? Jejich výslovnost angličtiny je katastrofální a znají jen pár naučených anglických frází.

Ano, je to velmi zajímavé. A zajímavější je ještě to, že jsem se po čtyřicítce naučil anglicky sám! Sám, za použití on-line kurzu. Denně jsem se pouze dvacet minut věnoval učení anglického jazyka a za třicet hodin studia, což je cca tři měsíce, jsem byl schopen samostatné anglické konverzace!

Devadesát dní!
Naše děti se učí angličtinu minimálně osm let, několik hodin týdně! Kde je chyba? Nebude náhodou v našem školství?

angličtina online

Dřív jsem chaos vyznával. Nyní ho všude sleduji. Nejvíc chaosu je právě ve školství.

Angličtina online pro samouky prakticky

Zkusme se zamyslet, zda by se naše děti, místo šprtání anglických slovíček a dalších nudných věcí, raději neměly věnovat přímé anglické konverzaci. Zda je opravdu důležitá znalost gramatiky, či zda raději nedat přednost dětské hravé komunikaci, která je bude bavit, a při které se v angličtině co nejrychleji zdokonalí.

Netrapme naše děti mučivou metodou učení nynějšího školství. Vždyť přece víme, že děti se nejvíce naučí při hraní a jiné zábavě. Prostě a jednoduše –

JAKÉKOLI VZDĚLÁVÁNÍ MUSÍ BÝT ZÁBAVNÉ!

Existuje spousta způsobů, jak se učit anglicky. Mně se moc líbí angličtina online pro samouky. Není to nuda a stačí každý den jen 20 minut. Víc nedoporučují. A to mi úplně vyhovuje. Chcete vědět víc? Podívejte se tady:

anglictina online