Angličtina online zdarma

angličtina online

Angličtina online zdarma k vyzkoušení tady >>

Netušil jsem, že naučit se anglicky bude tak snadné

Vždy jsem tvrdil, že mi stačí český jazyk. Jak jsem byl hloupý! Nyní, když mi táhne na padesát, je pro můj mozek učení nového jazyka horor. Ale bez angličtiny je dnes život těžší, než se zdá. Platit učitele se mi nechce. Hledal jsem tedy na internetu nějaký jazykový kurz. A našel. Mé překvapení neznalo mezí.

Angličtina online zdarma

Easylingo. Název kurzu jsem po pár lekcích rychle pochopil. Tato angličtina online zdarma mě uchvátila. Netušil jsem, že učení může být zábavné a lehké. Každý den mám k dispozici originální poslechy a interaktivní cvičení. Kurz mi poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém mi umožní si jakékoli cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby. A opravdu mě to baví.

Vyzkoušejte i vy angličtinu online zdarma >>

Neuvěřitelné pokroky s novými slovíčky

Můj vysokoškolsky vzdělaný syn nedokáže pochopit, jak rychle se v mém věku dokáži znovu učit cizí jazyk. Angličtina online není jen pro chytré a vzdělané lidi, no, ty už vlastně anglicky umí. Je pro úplně každého. Chcete vidět film v angličtině? Žádný problém. Sám na ně již koukám a z větší části rozumím! V práci jsem postoupil. Díky angličtině online. Bez učitele. Vlastně mým učitelem bylo Easylingo. A lepšího bych nenašel.

Angličtina na cesty za korunu

Nejen učením jsem nyní živ. V dalších lekcích jsem našel užitečné fráze na cesty. Za korunu! Sranda. Vždy jsem se bál vycestovat do zahraničí a vlastně jsem tam ani nejezdil. Důvod byl jasný. Jenom z češtinou jsem byl ztracen. Dnes? Nemám obavy. Začalo mé cestování. Lituji, že jsem se angličtinou neobohatil v mládí. A tak angličtina online nejen, že obohatila mé vědomí, ale i krásné zážitky z dovolených.

Rozhodl jsem se nezůstat jen u angličtiny

Nyní, když vím, jak snadné je učit se novému jazyku, rozhodl jsem se jít dál. Easylingo nabízí k učení nespočet dalších jazyků. A francouzština mě vždycky lákala. Začal jsem se jí také učit. A s úspěchem!

Lekce zdarma

I vy si vše můžete vyzkoušet lekci zdarma, než se rozhodnete. Já mohu pouze doporučit. Vše je jen na vás! Vždy jsem byl líný se cokoliv učit. Po jištění, jaká zábava to je, má lenost k učení zcela zmizela. Tak neváhejte a pojďte do toho. Třeba se někdy potkáme na dovolené.

Vyberte si svoji lekci angličtiny zdarma >>

angličtina online