Jak přitáhnout peníze do svého života

Jak přitáhnout peníze do svého života? Už vás nebaví být outsiderem v profesním i osobním životě? Potácíte se od výplaty k výplatě, připadáte si neschopní, jste bez energie a životní síly a také bez sebevědomí? A přitom leccos umíte, avšak neumíte to prodat?!

Pak přišel čas na změnu – když něco končí, může začít něco lepšího. Obzvláště tehdy, když na tom sami zapracujete. A ta možnost a příležitost k výrazně lepším zítřkům je tady.

Možná, že se jen pousmějete, co je to za řeči, ale když zmobilizujete síly a podniknete nové kroky, zcela jistě uspějete…

Jak přitáhnout peníze do svého života

Tím odrazovým můstkem do nového života by měl být kurz s příznačným názvem „V hojnosti“. A jestliže cítíte, že byste chtěli být po finanční stránce situovaní velmi dobře až nadstandardně, čímž získáte ztracené sebevědomí a budete opět vyrovnaní, neváhejte se na to v uvedeném kurzu připravit. Naučíte se metody seberozvoje a svou mysl naladíte na hojnost. Dozvíte se jednoduché, avšak účinné tipy, jak nastartovat, udržet a dále rozvíjet svoji energii prosperity.

Vzhledem k tomu, že kurz funguje on-line, může se ho vlastně účastnit téměř každý – odpadá, v dnešní době tak nepopulární a také vládním protikoronavirovým nařízením silně omezené, cestování a dojíždění.

A na svou proměnu nebudete sami. V rámci kurzu budete mít přístup do uzavřené facebookové skupiny. Koučka „hojnosti“ Linda Berger poskytuje podporu denně a celá skupina se podporuje navzájem. V případě citlivých a ryze soukromých problémů se na vedoucí kurzu můžete obrátit e-mailem. A budete-li mít nejasnosti či pochyby jakéhokoliv druhu, vyřešíte je společně.

Umíte si dnes odpovědět na otázku: „Lze odhodit své bloky a naladit se na vlnu hojnosti?“ Zřejmě ne, ale po absolvování kurzu se pozmění vaše smýšlení a dostaví se pozitivní náhled na život v hojnosti a blahobytu, což podpoří vaši podnikavost, flexibilitu, činorodost a schopnost vydělávat tolik peněz, abyste mohli uskutečnit své životní sny. Myslíte, že cesta k tomu je trnitá? Nikoliv. Šest týdnů pod vedením zkušených koučů vás dokáže proměnit, pomůže vám a prospěje na vaší další životní cestě.

Hojnost je vaše budoucnost a budoucnost je hojnost. Nalaďte se na její vlnu, naučte se ji přijmout psychicky a ona sama pak už povede vaše kroky. Další informace o kurzu najdete tady >>