Jak se rychle naučit anglicky?

angličtina online

„Podívej se na to. Tohle je pro neustálé začátečnické jazykové analfabety jako jsi ty. I ty se můžeš naučit anglicky“ dočetl jsem e-mail a poníženě se odhlásil. 
To bylo včera. A protože jsem tvor zvídavý, tak mi to dneska nedalo a s mou negací na učení jazyků,  jsem se rozhodl podívat se na to, co mi to přišlo. Jak se rychle naučit anglicky? To nejde. Prostě, já jsem na jazyky antitalent! 

„Na začátku kritizují školství“ řekl jsem si „no, něco kritizovat musí“ Najel jsem na křížek, že vysílání vypnu, ale protože mi ten e-book poslala osůbka mě velmi milá, pokračoval jsem ve čtení.
Používej křivku řízeného učení“ poslouchal jsem dál „bla bla bla, samý vědecký kecy“. 

angličtina online

Učit se jen 20 minut denně?

„Uč se jen dvacet minut denně“ no, tak teď mě to začalo zajímat. Ale jen trošku. Opravdu jenom trošičku.
125 slovíček za pět minut, co to je za nesmysly?“ křičel jsem u monitoru a šel se uklidnit vařením kávy. S kávou a uklidněn poslouchám dál. 
Představivost, příběh, upevnění, metoda obklopení ….“ na tom kuja něco bude. Takhle nás to opravdu ve škole neučili. Bifloval jsem se slovíčka jako magor a vůbec mě to nebavilo. 
„Ha“ zasmál jsem se „teď končíte, páč mě v tom neporadí nikdo.“ šestá rada totiž zní „Každodenní motivace„, přesto čtu dál. To mě fakt zajímá. Dostávám se do varu. „Sežeň si parťáka.“ píšou tam. No jo, to se vám lehce řekne. Ale jak ho získat?“Prvního parťáka bych přece měl. Kdopak mi poslal tip na tohle vysílání?“ 

Jak se rychle naučit anglicky – jde to?

„To musím zkusit,“ natěšeně poskakuji „vypadá to, jako velice rychlý a efektivní způsob, kterým se konečně budu moci domluvit v cizině, do níž radši nejezdím, abych si nedělal ostudu. Čechy krásné, Čechy mé, vyměním za Svět je krásný, svět je můj.“ 
Jste na tom stejně jako já? Myslíte si, že vám prostě jazyky nejdou, tak jste vzdali snahu se je naučit? Podívejte se na tehle zábavný online kurz a uvidíte, že naučit se anglicky zvládne každý a za poměrně krátkou dobu. Není třeba učit se celé dny a dlouhé roky. 

angličtina online