Jak se zbavit jednoduše špatných vlastností?

Chtěli byste přijmout všechny své životní problémy i své slabé stránky jako výzvy a příležitosti ke zlepšení života? Chcete se poučit ze svých chyb, rozklíčovat, proč se vám některé situace dějí nebo proč některé situace vnímáte na rozdíl od ostatních tak negativně? Jak se zbavit špatných vlastností?

Možná slyšíte od různých koučů osobního rozvoje, že se nemáte trápit svými špatnými vlastnostmi a spíš se radovat z těch dobrých. Jenže když si přiznáte své špatné vlastnosti a pořádně je poznáte, můžete je využít k tomu, abyste  zlepšili svůj život. Jak to máte udělat? Tohle všechno se můžete naučit díky videím Přijímat je láska.

Dokud si svoje stinné stránky nepřipustíte, nemůžete je začít měnit a mírnit tak, aby vám neničily život.

Moje trable a touhy

Chcete vědět, kým jste a kam chcete jít? Ujasněte si, co vás trápí a jaké jsou vaše sny. Pomůže vám k tomu pracovní list Moje trable a touhy, který si můžete stáhnout tady.

Jak se zbavit špatných vlastností?

V prvním videu kurzu, na které se můžete podívat zdarma se dozvíte, jaké jsou vaše negativní stránky na základě astrologie devíti planet. Možná vás překvapí, že to na vás sedí. Možná jste se tím trápili a nesnášeli sami sebe.  V tomto videu najdete tipy, jak tyto své negativní stránky zmírnit a naučit se je ovládat.

Já například jako prvek dřevo mám tendenci vše ovládat, mít nad vším kontrolu, mám pevné názory na vše okolo sebe. A mým úkolem je změkčovat ve svých názorech, nechat ostatní, ať si dělají, co chtějí, nevnucovat jim svůj názor. Musím říct, že například u děti mi to hodně pomohlo, uvědomit si, že opravdu nemusí chtít pro svůj život to, co si představuji já a nesnažit se tolik ovládat jejich volný čas.

Druhé video vám prozradí vaše špatné stránky z hlediska numerologie, krevních skupin, pohledové diagnostiky, slunečních znamení a stravy.  Hlavně numerologie je opravdu překvapující. Řekne vám toho o sobě víc, než možná doteď víte sami. Díky tomu vám možná dojde, proč někde vznikají neustále spory s vašimi nejbližšími.

anglictina online

Nejčastější stíny

O pěti nejčastějších pochybnostech a jak si s nimi poradit si můžete poslechnout ve třetím videu zdarma. Nejčastější stíny, které možná máte i vy, jsou:

  • nejsem dost hezká
  • nesnáším kritiku
  • všichni mě zneužívají pro mou dobrotu a všichni na mě kašlou
  • nemůžu se smířit s tím, že ostatní si užívají život a já na to nemám
  • každý mě vždycky odradí od všech mých nápadů a vůbec si nevěřím

Chcete se dozvědět více o tom, jaké máte špatné vlastnosti, proč je máte, jak se zbavit svých špatných vlastností a využít ke zlepšení svého života? Všechno se dozvíte tady:

Jak se zbavit špatných vlastností