Chcete vědět, jak vydělat peníze na internetu?

Chcete vědět, jak vydělat peníze na internetu? Ideální je, když máte svůj web, blog, databázi kontaktů třeba jen z kamenné prodejny. Pokud nemáte nic z toho, určitě máte účet na sociálních sítích, díky kterým můžete také vydělávat pěkné peníze. Nemusíte mít jen příjem z prodeje vlastních produktů a služeb.

Jak vydělat peníze na internetu

Velmi příjemným zdrojem příjmů je affiliate marketing. Nemusíte nikoho přesvědčovat, aby si něco koupil nebo dokonce obcházet známé, jako to bývá u prodeje kosmetiky. Existuje mnoho způsobů, jak propagovat, aniž byste se někomu vnucovali.

Článek je nenásilná propagace

Stačí když napíšete článek o produktu, e-shopu nebo službě, jakou si vyberete. (nebo si ho necháte napsat už za pár korun tady ⇒⇒ ) .

Skvěle affiliate marketing funguje u online kurzů, e-booků, ale také u prodeje tištěných knih. Za propagaci dokonce můžete získat kurz nebo knihu zdarma. Takto sama testuji různé kurzy a už si vlastně ani žádné nemusím kupovat.

I na sociálních sítích můžete vydělat

Další z  možností propagace jsou sociální sítě. Napište příspěvek s doporučením na produkt a pokud si někdo koupí produkt přes váš odkaz, vy získáte provizi.

Využijte svou databázi

Máte databázi kontaktů? I pokud máte kamennou provozovnu, měli byste sbírat e-maily na vaše zákazníky a pravidelně se jim pomocí e-mailu připomínat. A to nejlépe tak, aby to bylo výhodné i pro zákazníky, ne jen pouhá reklama. A když občas přidáte i doporučení na související a doplňují kvalitní produkt někoho jiného (za který získáte provizi), nikdo se na vás zlobit nebude.

Nejlepší na affiliate marketingu je to, že se příjem postupně zvyšuje s přibývajícím obsahem na vašem webu a s rostoucí databází.

Pamatuji si, když jsem před lety s affiliate marketingem začala. Byla jsem ještě na mateřské a peněz nebylo nazbyt. Líbil se mi kurz, u kterého nabízeli za 3 prodeje účast v kurzu zdarma, tak jsem si řekla, že to zkusím. Neměla jsem tenkrát žádnou databázi, ani web,  ale dala jsem pár příspěvků o kurzu na sociální sítě. Nic mě to nestálo, jen trochu času. A moc jsem tomu nevěřila, že bych měla úspěch. Když mi pak naskočil první prodej, radostí jsem vyskočila se slovy: “ Ono to vážně funguje!“ Kurz zdarma jsem tenkrát nezískala, ale díky provizi za první prodej jsem ho měla o třetinu levnější.

Vydělávat peníze na internetu můžete časem i bez práce

Časem se stane, že vám začnou naskakovat prodeje úplně automaticky. Stačí mít pár článků na webu nebo mít nastavené automatické e-maily. Zrovna tenhle měsíc jsem byla příjemně překvapená, když mi affiliate manažer napsal:

Koukám, že se ti pěkně rozjíždí prodej jazykových kurzů. Máš už přístupy do kurzů? Můžu ti nějaký kurz zařídit, aby jsi o tom mohla napsat recenzi.

Ani jsem o tom nevěděla, protože se propagaci věnuji hlavně v září a začátkem roku, když se jazykové kurzy prodávají nejvíce. Mimochodem přístup do jazykových kurzů pro celou rodinu už jsem získala dávno za propagaci. Ale hodil se mi kurz pro děti od 3-6 let, který teď se synem můžu zdarma vyzkoušet.

Chcete získat kurzy zdarma?

Ze začátku jsem si musela o kurzy zdarma psát a zjišťovat, za jakých podmínek je můžu získat. Teď už mi nabídky chodí samy. I to je příjemný bonus. Například jazykové kurzy pro celou rodinu s přístupem na doživotí stojí v akci 20000 Kč.

Nejlepší je propagovat produkt, se kterým máte sami dobrou zkušenost. Pak jsou vaše články, e-maily a příspěvky více autentické a výsledky nejlepší. Tak to dělám i já. Propaguji obvykle jen kurzy, které jsem sama absolvovala. Nebo na doporučení affilmanažerů, kteří si vybírají jen ty nejlepší produkty na trhu.

Jak si vytvoříte pravidelný příjem díky affiliate?

Zaujala vás tato možnost? Chtěli byste vyzkoušet affiliate marketing, ale nevíte jak na to? Nejlepší způsob, jak začít, je zapojit se do affiliate výzvy, která právě probíhá. Je to perfektní kurz pro nováčky v affiliate, který vás povede krok za krokem, ale hlavně vás donutí dělat ty kroky prakticky. Žádné čtení a až pak někdy to vyzkouším.

Sama jsem tenhle kurz vyzkoušela. Získala jsem přístup zdarma od affilmanažera pro otestování a získání zpětné vazby. Protože už se v affiliate dlouho pohybuji, nečekala jsem, že tam budou pro mě nějaké zásadní informace. Napřed jsem kurz jen procházela a dělalala si poznámky. Ale na začátku druhé lekce jsem zjistila, že tam je tolik nových informací a návodů, až  jsem se musela vrátit na začátek a začít ty kroky skutečně dělat.

Díky kurzu Affiliate výzva mám v propagaci konečně perfektní systém. Už nesbírám nahodile při nějaké propagační akci kontakty, které pak půl roku nevyužiji. A musím říci, že výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Provize za propagaci narůstá každý měsíc. Stačí to jednou nastavit a můžete mí automat na vydělávání peněz díky affiliate marketingu.

Proč byste měli jít do Affiliate výzvy?

  • kurz je srozumitelný i pro úplné nováčky v online marketingu
  • žádné motivační zdlouhavé úvody, jen praktické kroky, které vás donutí k akci
  • do měsíce můžete mít náklady na kurz zpátky
  • už za měsíc si vytvoříte automat na peníze a budete vědět, jak dál aktivity rozšiřovat

Chcete vědět, jak na to? Podívejte se, co všechno získáte díky Affiliate výzvě ⇒⇒