Nechte své auto vydělávat

Máte auto a štve vás, kolik vás měsíčně stojí splátka? Líbilo by se vám, kdyby splátku za vaše auto platil někdo jiný? Vaše auto většinu času stojí nevyužité u domu? Dokázali byste se bez něj občas obejít? Jestli jste odpověděli na některou otázku ano, pak nechte své auto vydělávat a snižte si náklady na jeho pořízení.

Nechte své auto vydělávat

A tou možností je carsharing, neboli sdílení auta. Své auto můžete půjčovat a vydělat si tak pěkné peníze. Už vidím, jak se spousta z vás lekla a článek okamžitě zavírá. Půjčit své auto? Nikdy! Co když mi ho nevrátí, nabourají, poškodí? Vůbec nemusíte mít strach, pokud své auto nabídnete přes HoppyGo, všechny tyto situace jsou pojištěné.

angličtina online

Sama bych tuto službu často využila, ale nevěděla jsem o ní. Když moje auto neprošlo technickou, měla jsem strach pořídit si nové. Protože bydlím skoro v centru města, všude dojdu pěšky a nechtěla jsem platit tisíce za nové kvůli občasným výletům.

Zrovna tak jsem měla strach koupit si ojeté, aby se z levného auta nestalo díky nutným opravám nakonec velmi drahé. A tak jsem byla rok bez auta. Napřed jsem si libovala, žádné velké náklady, na výlety se jezdilo vlakem nebo jsem si občas půjčila auto od rodičů.

Jenže časem se mi to začalo zajídat. Za prvé hromadná doprava je mnohem časově náročnější než doprava vlastním autem, ale také pro pětičlennou rodinu mnohem dražší než jet autem. A tak jsem se konečně rozhoupala a pořídila si auto, nové.

Ze začátku jsem byla spokojená. Ta svoboda, můžu jet kamkoli chci bez nějakých větších příprav. Za chvilku mi ale začaly naskakovat pochybnosti. Byl to dobrý nápad? Dala jsem tolik peněz za auto, které mi většinu času stojí u domu. Vyplatilo se to?

anglictina online

Úplně náhodou jsem po pár dnech na internetu narazila na HoppyGo, platformu pro bezpečné půjčování aut mezi lidmi.

Po chvilce jsem to zavrhla. Přeci své nové auto nepůjčím úplně cizím lidem. Ale brzy jsem se tam vrátila. Vlastně proč ne. Je to věc, která má sloužit lidem. A když mi to pomůže snížit náklady na pořízení auta, nebo třeba úplně zaplatit, tak tím líp. Rozhodla jsem se nechat své auto, aby si vydělalo samo na sebe.

Proč půjčovat auto

  1. za rok můžete vydělat až polovinu pořizovací ceny vozu
  2. půjčování je zcela bezpečné, všechny situace, včetně nevrácení vozu (zpronevěra) jsou pojištěné
  3. je to ekologické – můžete pomoci snížit počet aut na silnicích

Chcete to vyzkoušet? Nebo ještě váháte? Zaregistrujte se dnes přes tento odkaz a získáte slevu 500 Kč na půjčení auta. Nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit.

Třeba budete potřebovat jednorázově auto pro více lidí, obytný vůz, dodávku nebo se třeba budete chtít projet v luxusním sporťáku. A třeba se časem rozhodnete nabídnout své auto. Čím víc nás bude, tím více bude tato služba využívaná a tím více si můžeme všichni vydělat (nebo ušetřit).

Možná své auto opravdu půjčit nechcete, ale víte o někom, kdo by službu využil? I tak se můžete zaregistrovat a za každé doporučení získáte kredit 1000 Kč. Můžete si tak vydělat třeba na obytné auto na celou dovolenou zdarma.

angličtina online
Tagy: