Online kurz Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Každý se může naučit krásně kreslit, dokonce i antitalent jako já

Na prvním stupni základní školy mi učitelka naprogramovala mozek, když řekla, že jsem kreslící a hudební antitalent. A opravdu. Do svých osmatřiceti let jsem tomu zcela věřil a za mé kreslící výtvory by se stydělo i dítě chodící do první třídy.

Měl jsem však sen. Jednoduchý, prostý. Pro mě bohužel nemožný. Umět kreslit. Můj zablokovaný mozek nedokázal vidět a chápat, jak na to.

O mém trápení věděla má kamarádka, která organizovala různé kurzy.

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou

Online kurz kreslení pravou mozkouvou hemisférou

„ Ahoj“ řekla mi jednou „pořádám kurz Kreslení pravou mozkovou hemisférou, kde tě za dva dny naučí kreslit, nechceš přijít? Prý naučí kreslit úplně každého. Ještě se nestalo, že by z kurzu odešel někdo, kdo by se kreslit nenaučil.“

Chachá, pomyslel jsem si. A se smyslem pro každou srandu jsem se na kurz přihlásil. Konečně budu v něčem první! Budu první, koho za víkend nenaučí kreslit. Těšil jsem se na to.

To, co se pak stalo, byl opravdový zázrak. Na kurzu mi otevřeli oči a ukázali, jak na to. A světe div se. V prvních dvou hodinách kurzu jsem nakreslil tuto kresbu malého miminka. Že tomu nevěříte? Já tomu nemohu uvěřit do dnešního dne.

Ve finále druhého dne jsem si již natolik věřil, že jsem si vybral velmi těžké téma. Posuďte sami, zda se podařilo. Online kurz kreslení pravou mozkouvou hemisférou

Z kurzu jsem odcházel v neskutečné euforii splněného snu. Začal jsem kreslit a kreslím stále.

A vy můžete také. Dnes dokonce ani nemusíte hledat, kdy se pořádá vhodný kurz a daleko za ním dojíždět. Vyzkoušejte online kurz Kreslení pravou mozkovou hemisférou. Výhodou online kurzu je to, že se ke kurzu můžete kdykoli vrátit a učivo si zopakovat, nebo ho studovat třeba s partnerem nebo dětmi za jednu cenu. Kurz vyzkoušíte tady >>

Vyzkoušejte lekci kreslení zdarma

Možná nevíte, jestli se vám kurz bude líbit – podívejte se na několik lekcí zdarma a uvidíte. K registraci získáte možnost lekcí zdarma ke každému kurzu z nabídky a poukaz 100 Kč na první kurz.

Podívejte se tady >> 

Vybírat můžete z těchto kurzů:

Kurzem kreslení to teprve začalo

Když jsem tuto euforii z mé nové dovednosti popisoval jedné mé klientce, učící na teplické konzervatoři hru na klavír, posteskl jsem si, že jeden sen se mi splnil. Ten druhý je bohužel nemožný. Umět hrát na klavír.

„Tak proč se na něj hrát nenaučíte?“ zeptala se mé maličké omezenosti.

„Nemám hudební sluch“ odpověděl jsem smutně.

„Ale na klavír hudební sluch nepotřebujete, vždyť přece můžete hrát podle not.“

O tom jsem však dnes psát nechtěl, pokud vás to zajímá, článek o mém hudebním vzdělávání najdete tady >>

Dnes už vím, že člověk dokáže vše, co si umane. Potřebuje k tomu pouze, aby mu někdo pomohl otevřít oči a ukázal, jak na to.

Získejte 3 lekce ZDARMA kreslení pravou mozkovou hemisférou.

Ovládněte techniku kreslení pravou hemisférou a kreslete mnohem lépe, než si dokážete představit.

Kam máme poslat přístup?

Tagy: