Za zlobení dětí může obvykle špatné chování dospělých

Chybí vám energie, pořádně se nesmějete a máte pocit, že je vašem životě až příliš stresu a nepřiměřených reakcí? Možná za to může neustálé zlobení vašich dětí. Přitom někdy stačí jen málo a děti se můžou téměř před očima změnit v malé andílky. Jak na to?

Pro pomoc mnoha lidem a celým rodinám vznikl unikátní klub pro rodiče, který má za úkol rodiče takzvaně dovychovat. V klubu se naučíte, jak lépe reagovat a na co si dát pozor při výchově dětí. A to vše pod dohledem zkušených profesionálů s pořádnou praxí.

Zlobení dětí na denním pořádku?

Děti se vztekají, neposlouchají, máte pocit, že si nevíte rady? Nezvládáte efektivně komunikovat v rodině a starosti na vás doléhají naplno? Je to naprosto normální a děje se to velké většině lidí.

Bohužel málokdo dokáže situaci skutečně změnit. Pustit se do akce a chtít změnit své chování a reakce na běžné situaci vyžaduje trénink a správné vedení.
Tou nejdůležitější ingrediencí stále zůstává vnitřní motivace, přesvědčení a hlavně vytrvalost přeměnit poučky v realitu.

Chcete zlepšit chování dětí i vaše reakce na ně?

Pusťte se do odhalení příčin problémů a vyrvěte je i s kořeny. Jedině tak se staré chování a zažitý přístup nevrátí.
Změňte přístup k životu a děti vás budou následovat.
Změňte myšlení a svůj přístup a uvidíte, že se změní všechno.

Od toho, jak vnímáte jednotlivé situace, až po reakce na chování dětí. Ty to poznají a s velkou pravděpodobností začnou lépe poslouchat a spolupracovat.

Nic totiž není pro výchovu horší než nervózní, zmatený a vzteklý rodič. Zátěžové situace a stres je potřeba zvládat s nadhledem a v klidu. Uvidíte, že si ušetříte řadu starostí a možná si prodloužíte život omezením nezdravého stresování.

Děti opakují to, co vidí u svých rodičů

Každý rodič je příkladem pro své děti. Ty nevědomky a naprosto přirozeně opakují to, co vidí právě u rodičů. Pokud jim ukážete, že umíte naslouchat, pracovat se situacemi tak, jak přijdou a vše řešit v klidu, odnesou si cennou životní lekci.

Správně a citlivě vychovávané dítě má totiž výhodu pro budoucí život a nejvíce to zjistí ve chvíli, kdy na něj bude čekat úkol v podobě výchovy vlastního potomka nebo alespoň efektivní komunikace s partnerem.
Ale aby to bylo možné, musíte nejdřív změnit svůj přístup a pustit se do komplexního řešení nedostatků.

Přidejte se k Dovychovat klubu a řešte problémy komplexně a od kořenů >>

Naučte se rozumět své životní roli a přijměte komplexní řešení problémů, které vás trápí. Získejte novou energii, úsměv na tváří a pozitivní náhled na život jako takový. Všechno to zní krásně, ale jak to udělat? Podle jakého návodu se změnit a začít pracovat na oblastech, kde vám to drhne?

Máte dokonce pocit, že je taková změna nereálná? Když tomu uvěříte, může se stát téměř cokoliv. Šanci na úspěch navíc výrazně zvýšíte, když se přidáte do Dovychovat klubu, kde pod vedením zkušených expertů odhalíte problémové oblasti a hlavně přijdete na možnosti, jak to celé řešit.